O NAS

Naprawiamy samochody osobowe i ciężarowe od wielu lat...

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się warsztatem samochodwym w którym nasz wykwalifikowany personel nie zna słów „nie da się naprawić”.

Stawiane przed nami coraz trudniejsze naprawy mobilizują nas do jeszcze cięższej pracy i do powiększania swoich kwalifikacji w tej branży. Naszym podstawowym atutem jest to, że motoryzacja to nasza pasja. Czynnie uczestniczymy w różnych imprezach motoryzacyjnych takich jak rajdy terenowe, zawody CAR AUDIO czy różnego rodzaju szkolenia dzięki czemu możemy wymieniać się doświadczeniami z ludźmi z branży. Naprawy niewykonalne realizujemy od ręki, a cuda zajmują nam chwilkę dłużej. Oprócz napraw samochodów zajmujemy się również ich modyfikacją oraz budową od podstaw aut do sportu.

Jak pracujemy?

Preferujemy kontakt telefoniczny przed przyjazdem do nas ze względu na to że możemy przygotować się pod względem wstępnej wyceny naprawy Państwa auta i po przybyciu na miejsce sprawniejszej obsługi. Naprawę zawsze wykonujemy w jak najkrótszym czasie i zawsze staramy się bardzo precyzyjnie określać na ile czasu auto musi zostać w naszym zakładzie, ale należy pamiętać o tym, że prace wykonujemy na najwyższym poziomie a szybko nigdy nie równa się solidnie. Posiadamy własną pomoc drogową dzięki czemu nie muszą Państwo korzystać z usług zewnętrznej firmy. Jeśli auto zostanie unieruchomione my po nie przyjedziemy, naprawimy i jak będzie potrzeba odstawimy pod dom.

Dlaczego my?

Nasz auto serwis we Wrocławiu to firma z profesjonalnym podejściem do klienta a przede wszystkim wiele usług w jednym miejscu. Zajmujemy się elektronika samochodowa, mechanika samochodowa, klimatyzacja, pomoc drogowa, sprzedaż części samochodowych, sprzedaż akumulatorów, wulkanizacja a niebawem również serwis i montaż instalacji LPG do samochodów. Już nie musisz jeździć od serwisu do serwisu bo ten nie robi tego a tamten czego innego. U nas wszystkie naprawy wykonasz od A do Z.

zADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYCIE W NASZYM WARSZTACIE

+48 792 087 612